Chrysler 300 vystupuje ze stínu

 

 

 

 

 Po sadě detailů přichází první obrázky celého sedanu 300. Chrysler staré křivky nevyměnil, jen omladil. Kabinu však Američané neukázali ani tentokrát.

Zobrazit galerii Premiéra nového Chrysleru 300, v Evropě 300C, se nezadržitelně blíží – auto uvidíme už na autosalonu v Detroitu. Po detailních záběrech nás proto Američané podarovali prvními obrázky celého velkého sedanu. Na záběry interiéru si bohužel ještě počkáme.

Chromem u Chrysleru nešetřili, přesto nové auto působí nepatrně uhlazeněji než odcházející model. Ani třístovka se dnes neobejde bez LED světel vpředu i vzadu. Výsledný dojem opatrné evoluce je záměrný, současný Chrysler 300 byl jedním z mála prodejních úspěchů automobilky, podobně jako nedávno představený Dodge Charger.

Se stejným autem bude 300 sdílet platformu, o níž zatím víme málo. I nadále nabídne pohon zadních a za příplatek všech kol, toť vše. Pokud Chrysler nevytáhne z klobouku opravdu velké překvapení, pod kapotou se objeví nový šestiválec Pentastar s 3,6 litry a výkonem nepatrně přes tři sta koní, a osmiválec HEMI o objemu 5,7 litru. Později dorazí také silnější verze s 6,1 litry.

Leave a Reply