Rozhovor s Pérezem: V Kanadě pojedu!

 

 

Sergio Pérez

 

Sergio Pérez v kvalifikaci na VC Monaka těžce havaroval za tunelem, musel závod vynechat a až dnes ho lékaři propustili z nemocnice. O účast ve VC Kanady za 14 dní však strach nemá.

Sergio, jak se cítíš?

Pérez: Cítím se být v pořádku. Sice mě bolí noha a krk, ale to vychází ze svalů, není se čeho obávat. V neděli jsem se cítil špatně, ale to je vše. V nemocnici se o mě velmi dobře postarali. Za to bych chtěl personálu nemocnice moc poděkovat.

Také chci poděkovat všem, kteří se o mě báli – všem lidem z týmu i těm, co mě přišli navštívit. Moje rodina se mnou byla také. Také velmi děkuji za všechny vzkazy, co mi kdo poslal, ale je mi líto, že jsem na všechny nemohl odpovědět. Bylo jich hodně a mému telefonu se brzy vybila baterie.

 

Víš co zapříčinilo tu nehodu?

Pérez: Pamatuji si, jak jsem vyjel do třetí části kvalifikace a také něco z nehody. Chybí mi ale vzpomínky na první okamžiky po nárazu. Opravdu nevím, co tu nehodu způsobilo. Podle mého inženýra nebyl s autem žádný problém. Mohu jen spekulovat o tom, že jsem byl mimo ideální stopu a moc jsem brzdil.

Myslíš, že budeš připraven jet VC Kanady?  Pérez: Jsem si jistý že v Kanadě pojedu. Co budeš v následujících dnech dělat? Pérez: Jednoduše – vše pro to, abych mohl v Kanadě závodit.

Díval jsi se na závod?

Pérez: Ano, díval jsem se v nemocnici. Škoda že jsem nemohl závodit. Ale mám radost z dobrého výsledku týmu. Jsem si jistý, že to brzy zopakujeme.

 

 

Leave a Reply